To kim jestem dzisiaj zawdzięczam swoim wczorajszym wyborom.

„Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać” – Michael Jordan

Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień, jeśli chcesz coś mieć jutro to dzisiaj najprawdopodobniej musisz wykonać coś czego Ci się nie chce. Zasady są proste a my lubimy je komplikować.

Jeśli przytłaczają Cię długoterminowe cele, stawiaj sobie krótsze: kwartalne, miesięczne, tygodniowe albo po prostu dzienne.

Skup się na tym co masz do zrobienia dzisiaj a nie na całej drodze.

Wiem, że wielka wizja może być ogromnym motywatorem ale może też być ogromnym stoperem.

Nie każdy teraz musi wiedzieć, gdzie chce być za pięć lat i to też jest ok.

Najważniejsze aby ruszyć z miejsca.

Twoja wizja w trakcie może ulegać zmianie, czasem nawet będzie musiała bo wszystko inne też się zmienia i jedną z najważniejszych umiejętności jest elastyczność czyli umiejętność dopasowywania się do zaistniałych sytuacji.

Ceną sukcesu jest praca, determinacja, nieustępliwość, często poświęcenie.

Nic nie jest dane raz na zawsze, rozwój to proces i sinusoida: sukcesów i porażek, zwycięstw i lekcji, radości i smutków, uśmiechów i łez.

Sukces to gra mentalna, a Ty bierzesz w niej udział czy chcesz czy nie.

Od Ciebie natomiast zależy czy świadomie podejdziesz do tematu czy kolejny rok będziesz udawać, że nie wiesz o co chodzi.

Zapraszam Cię do wspólnej pracy na indywidualnych spotkaniach online, podczas których przepracujesz ważne dla siebie obszary, znajdziesz w sobie odwagę i ruszysz z miejsca do działania aby zacząć realizować to co jest dla Ciebie naprawdę ważne – zapisy w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.