Trzy reguły, które zmieniły moje życie.

Nikt za Ciebie nie zrobi kroku naprzód, co więcej, to właśnie teraz jest najlepszy moment aby ruszyć z miejsca.

Wiem, fajnie jest jak inni pomagają, wspierają, ale prawda jest taka, że tylko Ty możesz cokolwiek zmienić w swoim życiu aby świadomie podążać w kierunku, który jest dla Ciebie ważny.

Przestań stawiać siebie w roli ofiary i weź odpowiedzialność za to gdzie jesteś i gdzie chcesz być jutro. Pomyśl co możesz zrobić dzisiaj aby na koniec dnia poczuć satysfakcję i mieć poczucie spełnienia.

W każdej chwili możesz zmienić swoje życie, jedyne czego potrzebujesz to podjąć decyzję.

Kiedyś tego tak do końca nie rozumiałam, myślałam sobie, że jak to? podjąć decyzje? niby proste, niby podejmuje, ale za dużo się nie zmienia, a już na pewno nie tak jak to sobie wymyśliłam.

Takie podejście miałam do czasu aż nie poczułam magii prawdziwej decyzji, uwierz mi, że jest różnica pomiędzy decyzją a decyzją. Ta druga prawdziwie porusza Cię aż od samego środka, to moment kiedy pojawiają się motyle w brzuchu i od razu chcesz działać. Po prostu wiesz co masz robić: jak budować i zmieniać swój świat.  Nie ma przestrzeni na wahania, jest po prostu przepływ, radość i szczęście.

Pytanie tylko czy masz odwagę zaryzykować i otworzyć się na takie zmiany?

Im piękniejsze pytania tym piękniejsze odpowiedzi”. Naucz się myśleć pytaniami i nie pozostawiaj sobie przestrzeni na niedomówienia.

A jak trzeba, to dopytuj tak długo aż zrozumiesz i przede wszystkim nie obawiaj się usłyszeć odpowiedzi, jakakolwiek ona będzie.

Mam wrażenie, że to czego najbardziej się boimy i przed czym najczęściej uciekamy to odmowa i odrzucenie, a przecież nie zadając pytania odpowiedź zawsze będzie brzmieć: „nie”.

Co więc tak naprawdę masz do stracenia?

Pytając, moim zdaniem, możemy tylko zyskać.

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.