O mnie

Dorota Kaszubowska, Coach

Miło mi Ciebie gościć na mojej stronie!

Nazywam się Dorota Kaszubowska i jestem dyplomowanym coachem oraz pasjonatką rozwoju osobistego.

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe i mentoringowe oraz szkolenia. Pracuję w korporacji, gdzie każdego dnia mam styczność i możliwość obserwacji zachodzących zmian w biznesie i relacjach międzyludzkich.

Moja misja

Moją misją jest towarzyszenie i wspieranie innych w ich rozwoju, osiąganiu zamierzonych celów i realizacji marzeń. Priorytetem jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa z obu stron.

Przygotowanie merytoryczne

W swojej pracy stosuję metody coachingu,  mentoringu oraz dialogu motywacyjnego. Mam doświadczenie w prowadzeniu zespołów oraz projektów międzynarodowych podczas których zarządzałam zespołem kilkudziesięciu osób.

Edukacja: Coaching z elementami psychologii, Uniwersytet SWPS w Sopocie

W jaki sposób mogę Ci pomóc?

Konsultacje indywidualne

Szkolenia oraz kursy

E-booki do samorozwoju

Opinie moich Klientów

Anna

Coaching biznesowy

Polecam! Bardzo rzetelna postawa, prawdziwy proces coachingowy, dający klientowi głęboki wgląd w siebie. Dorota potrafi zadawać trafne pytania, nie komentuje, nie poucza - nie wiem jak to robi, ale czyta pomiędzy wypowiadanymi zdaniami i pomaga odkryć omawianą sprawę z nowych perspektyw. 100% coachingu w coachingu
Patrycja

Coaching indywidualny

Super wartościowe spotkania z cudowną kobietą pełną pasji planów i marzeń oraz cudowną umiejętnością przekazania innym swojej pozytywnej energii. Spotkania wniosły do mojego życia motywacje do podjęcia działania chęci do zmiany a przede wszystkim świadomość siebie samej na pewno jest to osoba do której będę chciała wracać w różnych etapach swojego życia Pozdrawiam
Milena

Coaching biznesowy

Polecam Dorotę, jej pytania burzą wszystkie schematy które tworzyły się w głowie a odpowiedzi zaistniałej sytuacji nasuwają się same..