„Rewolucja od wewnątrz”, Michael Neill

W ramach współpracy z Wydawnictwem Wilcza otrzymałam do recenzji książkę pt. „Rewolucja od wewnątrz” autora Michaela Neill.

Muszę przyznać, że przejście przez tę lekturę było ciekawym doświadczeniem. W pierwszej części znalazłam dla siebie sporo wiedzy z zakresu tematu myśli i umysłu, a także kilka wartościowych cytatów.

Przyszedł nawet jeden moment „aha”.

Czy polecam?

Z pewnością jest to ciekawa lektura dla osób, które mają już bazową wiedzę w obszarze świadomości, umysłu i myśli a także duchowości – autor bardzo skrótowo wtajemnicza w wyżej wymienione obszary, od razu wysnuwa ważne wnioski i przechodzi do konkretów.

Dla jednych osób z pewnością może to być wartościowe, ja jednak w niektórych momentach czułam lekkie zagubienie i brakowało mi zgłębienia tematu i przestrzeni na własne refleksje.

To co na pewno dała mi ta książka to odświeżenie ważnych obszarów z jakimi funkcjonujemy na co dzień i tego jak z nich korzystać aby wykorzystywać je dla swojego i innych dobra.

Znacie/ słyszeliście o tej książce?

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.