Czasami magia dzieje się wtedy kiedy odpuszczasz.

W odpuszczeniu zdecydowanie nie chodzi o bierność tylko o puszczenie potrzeby nadmiernej kontroli. Dążenie do rozwoju i wzrostu jest absolutnie wspaniałe, ale dążenie do perfekcji może być już zabójcze, zniewalające i blokujące.

Kontrola jest iluzją, im szybciej zrozumiesz, że na wiele rzeczy nie masz wpływu tym więcej wspaniałych i przepełnionych wewnętrznym poczuciem wolności i lekkości chwil przed Tobą.

W odpuszczeniu jest moc i lekkość, przestrzeń i działanie, wolność i kreacja.

Próbując trzymać się kurczowo tego co jest dzisiaj sam pozbawiasz się wielu szans i okazji, dodatkowo tracisz mnóstwo energii. Nic nie jest na stałe i nic nie jest raz na zawsze. Otwórz się na nowe i bądź uważnym obserwatorem tego co do Ciebie przychodzi. Prawdziwa magia dzieje się wtedy kiedy wychodzisz poza sztywne ramy i schematy.

Uwolnij się od potrzeby kontroli tego czego i tak nie jesteś w stanie kontrolować. Żyj, ciesz się procesem i pamiętaj, że tak naprawdę cała zabawa dzieje się w podróży a żeby czerpać z niej przyjemność warto mieć lekki plecak.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.