Świat nagradza wyniki, nie chęci.

Może będzie lekko brutalnie, ale prawda jest taka, że świat nagradza WYNIKI, a nie Twoje chęci.

Jeśli cały czas coś robisz, a nie widzisz efektów zadaj sobie pytanie, czy faktycznie robisz to co trzeba wtedy kiedy trzeba.

Lepiej robić rzeczy właściwe nieperfekcyjnie niż niewłaściwe w idealny sposób.

Wyniki i liczby nie kłamią dlatego zacznij pracować strategicznie i mądrze bo głupia i nieefektywna praca to taka która jest wiecznie przerywana.

Nigdy nie dojedziesz do mety jeśli będziesz działać tylko w te dni kiedy czujesz się zmotywowany albo wtedy kiedy masz na to ochotę.

Aby być skutecznym trzeba robić to co trzeba wtedy kiedy trzeba.

I owszem, nie da się ciurkiem działać na 100% i być na najwyższych obrotach przez całe swoje życie, non stop, bez żadnego oddechu. Dlatego tak ważne jest by określić swój cel i ZAPLANOWAĆ marzenia.

W momencie kiedy wiesz gdzie, dokąd i po co idziesz łapiesz flow i swoje momentum – to jest właśnie ten czas kiedy możesz stać się nie do zatrzymania.

Mocno wierzę, że niektóre pociągi w życiu podjeżdżają tylko raz, od Ciebie zależy czy będziesz wiedział czy to Twój kierunek i czy będziesz przygotowany – nikt za Ciebie życia nie przeżyje a już na pewno nie będzie czekać aż skończysz się zastanawiać.

Zawsze mówię że okazja tańczy z tymi którzy są na parkiecie, tak samo meczu nie wygrywa się w niedzielę na mistrzostwach tylko od poniedziałku do soboty, na treningu, a w niedzielę przychodzi się po prostu zrobić swoje najlepiej jak się da.

Rozkochaj się w procesie i zacznij robić to co jest do zrobienia a później sprawdź i oceń różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.