„Nie wszyscy muszą Cię lubić” – Susie Moore

Nie wszyscy muszą Cię lubić – wiesz o tym, prawda?

Nie potrzebujesz ani zgodny ani akceptacji innych osób do tego aby żyć życiem ze swoich marzeń. Każdy człowiek z czystą intencją ma prawo do tego by realizować się na swój własny, idealny dla niego sposób.

Temat akceptacji, moim zdaniem, jest szalenie ważny i w czasach social mediów chyba bardziej żywy niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki współpracy z wydawnictwem @publicat_sa miałam możliwość przyjrzeć się książce napisanej przez Susie Moore pt. „Nie wszyscy muszą Cię lubić.”

Uważam, że ta książka ma niesamowitą moc, napisana jest w lekki i bardzo przystępny sposób. Porusza ważny i niełatwy temat ale podczas przechodzenia przez kolejne strony czułam się zaopiekowan na każdej płaszczyźnie. Wzruszałam się i śmiałam na zmianę, zabrałam z tej książki dla siebie wiele pięknych i wzmacniających zdań.

Ciocia Susi rozkłada temat na łopatki i na koniec już wiesz, że to czy ktoś Cię lubi czy nie to właściwie nie ma żadnego znaczenia bo cała magia jest w Tobie i nie potrzebujesz jej z zewnątrz.

Polecam każdemu – niech Was nie zmyli okładka, książka jest wielowymiarowa i nie jest dedykowany tylko dla tych osób które tworzą i działają w social mediach.

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.