Masz bilet tylko w jedną stronę.

Założę się, że w swojej przeszłości byłeś już wiele razy i może nawet cały czas tam wpadasz od czasu do czasu na przykład wtedy, kiedy nikt nie patrzy. 

Tak wiesz: rozpamiętując, analizując, porównując się, próbując zrozumieć, rozkładając jeszcze raz każdy szczegół na czynniki pierwsze – dla świętego spokoju i kontroli sprawdzasz, czy nadal tam wszystko bez zmian 😉. 

Nie wiem jak Ty, ale ja myślę, że już wystarczy. Pożegnaj się raz a porządnie z tym co było i z tym czego już nie zmienisz, bo nieśmiało mogę założyć, że jesteś bardziej potrzebny tutaj, w chwili obecnej. 

Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz każdego ranka wstawać z ciekawością i wizją wspaniałego dnia, który może Cię czekać czy raczej z melancholią w kierunku decyzji i sytuacji które już minęły. 

Twój pociąg podjeżdża co rano: albo wsiadasz i jedziesz dalej albo z tęsknotą patrzysz na ten który jedzie w przeciwną stronę, ale nigdy się nie zatrzyma na Twojej stacji bo najzwyczajniej w świecie nie ma jej już w swoim rozkładzie. 

Myślę, że oboje o tym doskonale wiemy, dlatego czas przestać się oszukiwać, że będzie inaczej: że rozpamiętywanie coś Ci da, że coś stamtąd jeszcze potrzebujesz dla siebie zabrać. 

Może warto dzisiaj podjąć decyzję, że zaczniesz sprawdzać i korzystać z szans aby zobaczyć co ciekawego Cię czeka w nowych miejscach ⁉️ 

Jestem ciekawa, co jutro rano wybierzesz?

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.