To Twoja wiara w siebie określa czy odniesiesz sukces czy nie.

Masz tak, że jeśli w coś bardzo mocno wierzysz to nie możesz sobie wyobrazić i nie bierzesz pod uwagę aby mogło być inaczej? Tak, że jeśli czegoś bardzo mocno chcesz i jesteś przekonany, że to i tylko to, to żadna inna opcja w ogóle nie wchodzi w grę? Wtedy jest pełen focus na działanie i determinacja, znasz to?

Wszystko w co wierzysz z prawdziwym i szczerym uczuciem ma większą szansę na stanie się Twoją rzeczywistością. Twoje przekonania sprawiają, że widzisz tylko „właściwy”, do realizacji swojego celu, kierunek i sprzyjające okoliczności a umysł odrzuca informacje, które są sprzeczne z tym w co zdecydowałeś się uwierzyć.

To jakby to było gdybyś tak na maksa, totalnie, na pięć milionów procent uwierzył: w samego siebie, w swoje talenty, w swoje możliwości i to, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

No właśnie. Może warto?

Zacznij działać na milion procent, bez ściemy, postanów, że pozamiatasz system i rozbroisz sejf do swoich największych marzeń.

Uwierz i działaj.
Rób cierpliwie i wytrwale.
Nie przyspieszaj.
Zaufaj sobie.

Zaufaj, że jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Efekty przyjdą ale tak naprawdę to wiara w samego siebie, nawyk działania i poczucie sprawczości, które dzięki temu w sobie zbudujesz i wypracujesz będą najlepszą i największą nagrodą 💛

Jak określasz wiarę w samego siebie?
Od 0 do 10 gdzie 10 to maks?

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.