Ten kto przestaje być lepszy, przestaje być dobry.

Postanów, że od dzisiaj każdego dnia będziesz stawać się lepszy we wszystkim co robisz. 

Realizacja tego postanowienia sprawi, że zaczniesz cieszyć się większym poczuciem własnej wartości i większą pewnością siebie. 

Zostanie mistrzem wymaga czasu, a Ty jeśli chcesz nim być musisz się doskonalić i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. 

Żyjemy dzisiaj w tak zwanym „fast życiu” – szybkie jedzenie, szybkie relacje, szybki sex, wszystko chcielibyśmy mieć na teraz na już i od razu. 

Moim zdaniem szybki ogień szybko się wypala i żadnej radości z tego ostatecznie nie ma. 

Jeśli naprawdę na czymś Tobie zależy codziennie musisz do tego dążyć, każdego dnia krok po kroku, małymi kęsami, cierpliwie i systematycznie realizować swoje marzenia. 

Aby rozwijać się i kwitnąć  potrzebujesz w pełni się oddać i zaangażować w to co jest dla Ciebie jest ważne. Nie interesować się tym co pomyślą lub powiedzą o Tobie inni. 

To, że ktoś nie rozumie Twoich marzeń nie oznacza, że Twoje wybory są złe. Dlatego skup się na sobie, zastanów się co dla Ciebie jest ważne, jaka jest Twoja wizja i co Ty chcesz osiągnąć. 

Nie wstydź się swoich marzeń, one są częścią Ciebie – jeśli masz czystą intencje i nikogo nie krzywdzisz to nie masz powodów by się ukrywać czy rezygnować z tego co jest bliskie Twojemu sercu. 

Realizacja marzeń to piękna droga i podążają nią tylko odważne osoby, które wiedzą, że ich marzenia są najpiękniejsze dla nich samych i dla nikogo innego nie muszą takie być. 

Doskonalenie samego siebie jest niezbędne aby przetrwać, więc pamiętaj: bądź zawsze przygotowany, bo kiedy pojawi się Twoja szansa nie będzie czasu na nadrabianie lat w jeden dzień. 

I jeszcze jedno: bądź dumny z tego co już zrobiłeś i gdzie jesteś bo wiele osób nawet nie dociera do tego miejsca w którym decyduje się postawić na siebie i swoje marzenia.

Pozdrawiam ciepło,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.