Pudłujesz 100% strzałów jeśli w ogóle ich nie wykonujesz.

Pamiętam, jak wielkim przełomem było dla mnie odkrycie, że jeśli nie zadam pytania to odpowiedź zawsze będzie brzmieć: „NIE”. A więc, pytając, tak naprawdę nie mam nic do stracenia: mogę zyskać albo pozostać w takiej samej sytuacji w jakiej byłam na początku.

Tak samo jest ze wszystkim innym – bez jakichkolwiek prób aby coś zmienić oddajemy swoje życie w ręce przypadku i uciekamy od jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Tak sobie myślę, że jeśli tutaj jesteś to wiesz, że minął już czas na zabawy i przyszedł moment aby zabrać się do konkretnego działania.

Uwaga! Od teraz wymagam już nie tylko od siebie ale również i od Ciebie!

Chcę zrzeszać osoby, które odważnie idą po swoje cele i marzenia, które każdego dnia biorą się do pracy i walczą ze swoimi słabościami pomimo przeszkód czy niewygodnych sytuacji.

Inspirować się i kolekcjonować wiedzę można całe życie.

Świat pełen jest ludzi, którzy przeczytają książkę i odkładając ją na półkę mówią: „to nie działa”, jednocześnie odpuszczając przy pierwszej lepszej okazji. Nie bądź jedną z takich osób. Tu i teraz jest czas aby wziąć się w garść, zakasać rękawy i ruszyć do działania. Zdecyduj, że nie ma wyjścia awaryjnego i planu B.

Zaangażuj się w swoje życie na milion procent i od razu zobaczysz jaka będzie różnica w Twojej energii, skuteczności i determinacji w dążeniu do celu.

To co? Ready to go?

Podrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.