o (za)wahaniu

(za)wahanie – najlepszy sposób na przeoczenie swojej szansy

Niektóre pociągi w życiu podjeżdżają tylko raz i bywa, że kiedy nadchodzi czas decyzji, nie ma tam już przestrzeni na głębszą analizę.

Dlatego tak ważne jest, aby nieustannie budować swoją pewność siebie i zaufanie do własnych możliwości, rozwijać umiejętności, talenty i kompetencje oraz rozpoznawać, co jest dla nas dobre, a co nie.

Gdy podchodzimy do życia intencjonalnie, z pełną świadomością i uważnością, w kluczowym momencie potrafimy powiedzieć: „ok, sprawdzam”, zamiast wahać się mówiąc: „nie wiem, czy chcę” czy „nie jestem pewna, czy to dla mnie”.

Buduj swoją odporność psychiczną i nieustannie rozwijaj odwagę, która jest jak mięsień – rośnie, gdy ją ćwiczysz. Odwaga to nawyk, za którego rozwój musisz wziąć pełną odpowiedzialność.

Jeśli wciąż nie jesteś pewna swoich pasji, talentów, wartości czy życiowych celów, zachęcam do zerknięcia na specjalnie przygotowane e-booki (klik), które Ci w tym pomogą.

Do następnego,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.