O wielu zmianach decydują małe epizody.

„O wielkich zmianach decydują małe epizody. Jedno spotkanie, jedna książka, jedna decyzja.”

– Jacek Walkiewicz

Życie jest absolutnie nieprzewidywalne i warto życiu na tę nieprzewidywalność pozwolić: puścić kontrolę, otworzyć się na nowe, nieznane i dać się zaskoczyć.

Od Ciebie zależy co będzie dalej: czy chwycisz szansę i dasz się ponieść z flow czy wybierzesz znaną, bezpieczną opcję.

Czasem dostajemy tak piękne prezenty a nawet ich nie rozpakowujemy – blokady takie jak: oczekiwania, przekonania i niskie poczucie własnej wartości sprawiają, że możemy czuć się niegodni albo wręcz przeciwnie – nasze ego krzyczy, że to za mało!

Wierzę, że ze wszystkiego da się wyczarować pomysł czy szansę życia jeśli tylko otworzymy się na całkiem nową perspektywę, ludzi i nie będziemy przywiązywać się do tego co jest dzisiaj.

Kiedyś bałam się zmian i bałam się wypuścić z rąk to co miałam. Dzisiaj wiem, że przepływ w życiu jest czymś niesamowicie pięknym i absolutnie potrzebnym.

Czuję wdzięczność, że mogę mieć udział w różnych sytuacjach, nawet jeśli to był czy będzie tylko epizod – ten epizod jest potrzebny do całości czyjeś i mojej układanki i to jest niesamowicie piękne bo wszyscy nawzajem jesteśmy sobie potrzebni.

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.