Nie żyj byle jak!

Nie żyj byle jak! Czy wiesz, że to jak do siebie podchodzisz, co do siebie i o sobie mówisz innym, czym się otaczasz, co jesz i co pijesz, co dla siebie kupujesz – to wszystko ma ogromne znaczenie?

Wszystko rezonuje na Ciebie swoją energią 💥 dlatego nie trzymaj się kurczowo ani rzeczy ani ludzi którzy Ci nie służą, którzy Cię nie wspierają, zabierają radość, wysysają resztkę sił, przytłaczają swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Nie , nie, nie i jeszcze raz nie‼️

Troszcz się o siebie, wspieraj i otaczaj dobrymi osobami, pięknymi przedmiotami – nie trzymaj pięknych rzeczy na później, aż zasłużysz albo aż będzie wyjątkowa okazja.

Wszystko jest okazją, to Twoja decyzja czy codziennie będziesz obchodzić swoje święto i z wdzięcznością przyjmować dar swojego życia.

Skończ z bylejakością i nie gódź się na mniej niż zasługujesz.

Każdego dnia zaczynasz dzień na nowo, każdy dzień jest inny, wyjątkowy i w dużej mierze to Ty nadajesz mu ton – to Ty wyznaczasz standardy i pokazujesz czy siebie szanujesz: wstajesz na ostatnią chwilę, jesz w pośpiechu byle co i byle jak, niedbale się ubierasz, wkurzasz się na siebie samego od samego rana.

W ten sposób pokazujesz też jak inni mogą Ciebie traktować i czy będą brać Ciebie i Twoje zdanie na poważnie.

Po prostu nie żyj byle jak i nie bądź nijaki – w ten sposób możesz jedynie zmarnować swój potencjał.

Ma to dla Ciebie sens?

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.