Narzekamy na to co możemy zmienić.

Słyszałeś może aby ktoś narzekał na prawo grawitacji?

Czy może masz podejście, że takie jest prawo natury i z tym faktem nie ma co dyskutować?

Jakbyś zareagował, gdybym powiedziała, że ludzie narzekają głównie na to co mogą zmienić i na to co jest w zasięgu ich możliwości do poprawy?

Gdy pierwszy raz usłyszałam tę teorię mega mocno to we mnie uderzyło, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że faktycznie bardzo często tak właśnie jest.

W większości narzekamy na to na co mamy wpływ, tylko zamiast wziąć się do pracy wolimy pomarudzić i przekierować uwagę gdzie indziej.

Dlatego podejmij decyzję, że zamiast narzekać i tracić wartościowe momenty weźmiesz odpowiedzialność za każdą sytuację w swoim życiu.

Zbierz w sobie odwagę i działaj. To co możesz zmienić – zmieniaj, podejmuj próbę.

Pozbycie się nawyku narzekania jest jak poranny zimny prysznic, który oczyszcza i daje mnóstwo energii by szybko wejść w nowy dzień.

Jeśli potrzebujesz wsparcia – zapraszam Cię do wspólnej pracy na indywidualnych spotkaniach online, podczas których przepracujesz ważne dla siebie tematy, znajdziesz w sobie odwagę i ruszysz z miejsca do działania aby zacząć realizować to co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.