Jeśli pokonasz samego siebie już nikt i nic nie stanie Ci na drodze do realizacji Twoich marzeń.

Wiele razy przekonałam się o tym, że to my sami jesteśmy dla siebie największym wyzwaniem.

To my sami pozwalamy sobie na wymówki, dajemy zgodę na to aby zrobić wyjątek od reguły, który później jest prostym krokiem do tego aby wszelkie wcześniejsze ustalenia, z samym sobą, posypały się jak domek z kart.

Nie patrz i nie szukaj przeciwności na zewnątrz.

Największa robota do zrobienia jest w Twojej głowie i z tym wewnętrznym głosem, który znasz lepiej niż ktokolwiek inny. Dlatego jeśli chcesz coś zmienić, musisz wziąć pełną odpowiedzialność za ten układ.

Bądź silniejszy i przejmij sprawczość nad swoim życiem, bądź człowiekiem czynu a nie wiecznych rozmów przy kawie w swojej głowie.

Wiele osób czeka na nowy tydzień, nowy miesiąc czy nowy rok, dzisiaj jest 01.08 czy to nie piękna data aby zacząć nad sobą pracować by ostatecznie móc powiedzieć, że żyło się życiem ze swoich marzeń ?

Rozwój osobisty to najwspanialsza, najpiękniejsza a zarazem najbardziej wymagająca podróż w jaką mogłam wyruszyć. Każdego dnia dziękuję sobie za odwagę by codziennie na nowo wybierać tę ścieżkę.

Jeśli na pewien etap swojej podróży potrzebujesz towarzysza to zapraszam Cię do wspólnej pracy na indywidualnych spotkaniach online – zapisy w wiadomościach prywatnych lub przez zakładkę sklep.

Pozdrawiam,

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.