Miło mi Cię gościć na mojej stronie.

Nazywam się Dorota Kaszubowska i od wielu lat jestem ogromną pasjonatką coachingu i rozwoju osobistego.

Jestem studentką psychologii oraz absolwentką 1,5 rocznych studiów podyplomowych „Coaching z elementami psychologii” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, ukończyłam również warsztat trenerski z elementami psychologii.

Wszystkie te pasje zaczęłam zawodowo realizować po 30 roku życia, do tego czasu, jako absolwentka studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, pracowałam w branży finansów i rachunkowości od mniejszych po większe firmy. Dodatkowo, na co dzień, pracuję w korporacji, gdzie każdego dnia mam styczność i możliwość obserwacji zachodzących zmian w biznesie i relacjach międzyludzkich.

Do tej pory przeprowadziłam kilkadziesiąt godzin sesji coachingowych, szkoleń i webinariów. Jako Coach współpracuję z osobami, które chcą efektywnie realizować założone cele i projekty, zerwać z prokrastynacją i ruszyć z miejsca do działania.

Jeśli chcesz wprowadzić trwałe i skuteczne zmiany, szukasz wsparcia i motywacji to zapraszam Cię na spotkania indywidualne online podczas których porozmawiamy o Twoich celach i marzeniach.

Podczas sesji coachingowych popracujesz nad identyfikacją działań, które hamują Twój sukces i zbudujesz wspierające i wzmacniające nawyki i przekonania.

Moją misją jest towarzyszenie i wspieranie innych w ich rozwoju, osiąganiu zamierzonych celów i realizacji marzeń. Priorytetem jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa z obu stron.

Zapraszam do kontaktu: czesc@silowniaumyslu-online.pl

Pozdrawiam,
Dorota Kaszubowska